Jørn Thomasgård Daglig Leder   jorn@vt.no 917 94 024

 

Jørn Thomasgård

Daglig Leder

 

jorn@vt.no

917 94 024

  Thor Bolsønes Selger Nordmøre og Romsdal thor@vt.no 997 46 603

 

Thor Bolsønes

Selger

Nordmøre og Romsdal

thor@vt.no

997 46 603

  Cato Slinning Selger Sunnmøre cato@vt.no 990 90 632

 

Cato Slinning

Selger

Sunnmøre

cato@vt.no

990 90 632

  Turi M Heggdal Selger Bankterminaler / Prosjektkoordinator turi@vt.no 452 60 336

 

Turi M Heggdal

Selger Bankterminaler /

Prosjektkoordinator

turi@vt.no

452 60 336

  Einar Vaagen Teknisk Leder einar@vt.no 982 17 817

 

Einar Vaagen

Teknisk Leder

einar@vt.no

982 17 817

  Robert Skram Tekniker roberts@vt.no 911 24 787

 

Robert Skram

Tekniker

roberts@vt.no

911 24 787

  Jan Roger Sekkeseter Tekniker janroger@vt.no 911 24 793

 

Jan Roger Sekkeseter

Tekniker

janroger@vt.no

911 24 793

  Henrik Solli Kaasen Tekniker henrik@vt.no 911 24 789

 

Henrik Solli Kaasen

Tekniker

henrik@vt.no

911 24 789